Ragbijaši Zagreba bolji od Rudara

Zenica, 06.03.2010. godine

Stadion Kamberovića polje.

Rudar – Zagreb 7:29 (7:8)

Danas su, u prijateljskoj utakmici, ragbijaši Rudara i Zagreba pokazali zavidno znanje i želju da, nakon zimske pauze, zeničkim ljubiteljima ragbija pruže dobru i do kraja, rezultatski neizvjesnu utakmicu. Po hladnom i vjetrovitom vremenu ragbijaši iz Zagreba su, zahvaljujući iskustvu, pokazali više od igre i uspjeli da pobijede domaći Rudar koji je u prvom poluvremenu uspješno parirao protivniku i pružio žestok otpor. U drugom poluvremenu Zagreb uspijeva da stvori rezultatsku prednost i zahvaljujući poenima Jankovića, Kramarića i Golubića pobijede rezultatom 29:7.

Utakmicu sudili: Mirza Kapić, Senad Čorić i Mirza Oruč

Fizio: Jug Poljac

Zagreb: Jurić H, Bielen I, Tepeš I, Janković D. 5, Bjelobrajdić I, Kramarić M. 5, Slaviček K, Zelić T, Zelić I, Mijić F. 9, Jurić F. 5, Zelić J, Mandić M, Belić H, Markos G, Juss L, Golubić J. 5 i Belić Z.

Trener: Suad Kapetanović.

Rudar: Turčinović S, Perčinlić D, Bureković E, Haračić A, Karić B, Glavaš Selmir 5, Kadrić K, Kavazović A, Aščerić E, Spahić E, Poturković M, Tuka E. 2, Glavaš Sinan, Frana N, Buljugić E, Nadžak H, Ramić S, Bajramović M, Spahić F, Popaja J, Hamzić A, Kavaz E, Rizvić S, Radžo S. i Čičak A. Trener: Albin Isaković. Ragbi klub "Rudar" Ragbijaški klub "Zagreb" Treneri Albin Isaković i Suad Kapetanović