RK. ČELIK Zenica - RK. NADA Dalmacija  29:14  (20:0)

Glavni sudac: Dejan Štiglić (Srbija)

Pomoćnici: Miroljub Bukvić i Zoran Mičić (Srbija)

Delegat utakmice: Zehrudin Mušinović (BiH)

Stadion Kamberovića polje u Zenici. Gledalaca: 2500. Glavni sudija: Dejan Štiglić (Srbija).Pomoćnici: Miroljub Bukvić i Zoran Mičić (Srbija).
Žuti karton: Selimbegović (Čelik), Ivančić i Kodžić (Nada).
Rezultat: Čelik - Nada Split 29:14 (20:0).

ČELIK: Ajanović, Fetić, Bašić, Haračić (52. Topalović), Kavazović (74. Ahmić), Oruč, Stanković (63. Stanković), Selimbegović, Zadić, Subašić 24, Topčić (79. Begić), Tufekčić 5, Hamzić (45. Smajlović), Spahić, Tuka (79. Mrgić). Treneri: Kenan Uzunović i Ermin Mušinović.

NADA: Miljak, Čorić (45. Ćulić 5), Borozan (45. Marović), Jelavić-Mitrović, Šarić, Kodžić, Popović, Jelčić (45. Buzov), Antić, Roso 4, Burazin 5, Ivančić, Rešetar (17. Bešlić), Grubišić, Lerotić. Trener: Zoran Buzov.

Čelik je pobjednik 8. izdanja Regionalne ragbi lige, koju je okončao sa svih šest pobjeda, te je postao prvi je bh. sportski kolektiv koji se okitio trofejom u nekom regionalnom takmičenju! Zeničani su jučer, u svom prvom finalu u ovom takmičenju, pred oko 1.500 svojih navijača, s visokih 29:14 (20:0) porazili do sada jedinog osvajača ovog takmičenja splitsku Nadu.

Čelik je trofej osigurao furioznim startom,a poveli su već u 1. minuti nakon skora Sedada Tufekčića i pretvaranja Sabahudina Subašića. Zeničani su u 27. minuti vodili s 20:0 te se uspjeli odbraniti pred naletom Splićana u finišu prvog dijela. Nada je u drugom dijelu ubacila tri sveža igrača, ali je prve poene opet upisao Subašić za vodstvo od 23:0. Gosti su u 50. minuti smanjili na 23:7, a opet ih je pretvaranjem iz kazne za 3 poena smirio Subašić koji je povisio na 26:7. Nada je u 62. minuti smanjila na 26:14, ali je najbolji zenički igrač Subašić u 69. minuti postavio konačnih 29:14.
Subašić je meč završio sa 24 poena, a osim njega se u strijelce još upisao samo Sedad Tufekčić, koji je postigao uvodnih 5 poena.

Nakon meča su i navijači, koje su predvodili momci iz "Robijaša", provalili u teren i sa svojim ljubimcima proslavili prvi trofej.