Sudac: Fabio Rannali (Italija).

Najbolji igrač: Ivan Rešetar (Nada).

Nada: Buzov, Čulić, Borozan, Sljepčević (5), Budimir, Jerčić, Macan, Blažević-Bandov (5), Tvrdić, Tomić-Ferić, Olujić (5), Ursić, Rešetar (22), Burazin (5), Antić, Draganić, Rubelj, Šafradin, Matić, Sekovanec (5), Puljiz.

POBEDNIK: Vraneš, Simonović, Đukić, M. Vuković, Nikolić, Miovčić, Labus (5), Ristić, Jerinić, Kapor (3), Pirković, Radulović, Živanov, Stanković, Orlović, G. Vuković, Dragutinović, Antonijević, Mitrović, Babić, Simonović.

Finale protiv beogradskog Pobednika i nije bilo pravo finale jer je pitanje pobijednika riješeno već nakon dvadesetak minuta igre. U drugoj minuti nezaustavljivi Rešetar poentira za 7:0. Ubrzo gosti uzvračaju "drop-kom" Kapora za 7:3. A onda kreće nadin stampedo. Brz prenos lopte, dobre odluke otvarača i spojke, te dodavanje u kontaktu("offload"), dovode do niza od 19:0 u nepunih petnastak minuta, te je rezultat 26:3. U drugom dijelu prvog poluvremena, Nada napadački posustaje, te se uslijed velikog broja kazni brani i na poluvrijeme odlazi rezultatom 26:3. U drugom poluvremenu Nada rutinski kontrolira igru, te bez većih poteškoća osvaja Regionalnu ligu rezultatom 47:8. Prenešeno sa bloga RK NADA. Čestitamo RK. NADA na osvojenom prvom mjestu.